Wspólnota Pracownicy biura | Pracownicy biura


Barbara Stadnik
- pracownik biura Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji i Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Odpowiedzialna za wspólnoty w Prowincji Angielskiej. Lubi filmy, muzykę, książki i górskie wędrówki.

Ewa Adamowicz - odpowiedzialna za Fundację Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca i rozliczanie finansów (ekonom generalny wspólnoty), absolwentka studiów podyplomowych w zakresie duchowości katolickiej (KUL), formuje się we wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca przy parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie od początku jej powstania, odpowiedzialna za wspólnoty w Prowincji przemysko-rzeszowskiej. Lubi sport, dobry film i odpoczynek w ciszy. :-)

Dorota Lewtak - odpowiada za formację małżeństw. Absolwentka Socjologii i Nauk o Rodzinie na KUL oraz Archidiecezjalnego Studium Życia Rodzinnego w Lublinie. Prowadzi kursy, warsztaty, spotkania dla małżeństw oraz randki małżeńskie. Lubi ludzi, gotowanie i podróże. Kocha męża i trójkę swoich dzieci.

Ewa Zalewska - odpowiedzialna za media społecznościowe, projekty graficzne, kontakt mailowy i telefoniczny oraz działania dla kobiet. Doświadczenie wspólnoty od dziecka a od 2012 r. we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca. Odpowiedzialna za wspólnoty w Prowincji Siedleckiej. Prowadzi na Facebooku stronę dla kobiet „Pełna wdzięku”. Jej główne pasje: ziołolecznictwo, książki i filmy o tematyce wojennej, rysunek, praca w ogrodzie oraz psychologia.

s. Wirginia Lidia Mielcarek OP - dominikanka. Pracownik biura Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Mieszka w Kłodzku. Odpowiedzialna za wspólnoty z Prowincji Świdnickiej. Prowadzi seminaria, rekolekcje, kursy, sesje i spotkania formacyjne na terenie diecezji świdnickiej i kraju. Lubi góry, dobry film i książkę.

Agnieszka Jasińska - pochodzi z Błonia koło Warszawy. Od 10 lat formuje się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca w Ożarowie Mazowieckim. Pracuje w biurze Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Odpowiedzialna za zespół koordynatorów ds. budowy Centrum Formacji Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Pasje: muzyka, ludzie, podróże.

Aneta Golba - żona i matka, wicedyrektor Zamojskiej Szkoły Ewangelizacji, autorka podręczników formacyjnych oraz specjalista do spraw formacji we  wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca, w której pełni również funkcję moderatora prowincji zamojsko-lubaczowskiej.  Od kilkunastu lat uczy religii w szkole ponadpodstawowej; z wykształcenia jest również psychologiem i doradcą rodzinnym – prowadzi nauki przedmałżeńskie i terapię małżeństw w katolickiej poradni rodzinnej.  W wolnych chwilach uczy się języka czeskiego i studiuje italianistykę.