Wspólnota Pracownicy biura | Pracownicy biura


Barbara Stadnik
- Wice Prezes Fundacji Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca, odpowiada za Sklep Duchowy. Lubi filmy, muzykę, książki i górskie wędrówki.

Ewa Adamowicz - odpowiedzialna za Fundację Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca i rozliczanie finansów (ekonom generalny wspólnoty), absolwentka studiów podyplomowych w zakresie duchowości katolickiej (KUL), formuje się we wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca przy parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie od początku jej powstania, odpowiedzialna za wspólnoty w Prowincji przemysko-rzeszowskiej. Lubi sport, dobry film i odpoczynek w ciszy. :-)

Ewa Zalewska - odpowiedzialna za media społecznościowe, projekty graficzne, kontakt mailowy i telefoniczny oraz działania dla kobiet. Doświadczenie wspólnoty od dziecka a od 2012 r. we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca. Odpowiedzialna za wspólnoty w Prowincji Siedleckiej. Prowadzi na Facebooku stronę dla kobiet „Pełna wdzięku”. Jej główne pasje: ziołolecznictwo, książki i filmy o tematyce wojennej, rysunek, praca w ogrodzie oraz psychologia.

Agnieszka Jasińska - pochodzi z Błonia koło Warszawy. Od 10 lat formuje się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca w Ożarowie Mazowieckim. Odpowiedzialna za zespół koordynatorów ds. budowy Centrum Formacji Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Pasje: muzyka, ludzie, podróże.

Aneta Golba - żona i matka, wicedyrektor Zamojskiej Szkoły Ewangelizacji, autorka podręczników formacyjnych oraz specjalista do spraw formacji we  wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca, w której pełni również funkcję moderatora prowincji zamojsko-lubaczowskiej.  Od kilkunastu lat uczy religii w szkole ponadpodstawowej; z wykształcenia jest również psychologiem i doradcą rodzinnym – prowadzi nauki przedmałżeńskie i terapię małżeństw w katolickiej poradni rodzinnej.  W wolnych chwilach uczy się języka czeskiego i studiuje italianistykę.