Projekty Kobiety

1) KURSY EWANGELIZACYJNE DLA KOBIET

  • kurs "Maria Magdalena": Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na kursie „Maria Magdalena” nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień!

SPRAWDŹ NA STRONIE: www.snepallotyni.pl czy aktualnie prowadzimy zapisy na kurs.

Kilka świadectw z poprzednich edycji:

  • (Paulina, 27 lat) Przed kursem – ponad miesiąc – przeżywałam duży kryzys swojej kobiecości, któremu towarzyszył lęk. Nie wiedziałam, co mam robić w tej sytuacji. Byłam bezsilna. Pan Bóg przyszedł, a raczej przyjechał z tym kursem do mojego serca na sygnale, dając konkretne wskazówki i rozwiązanie problemu. Ratując mnie tym samym od pójścia w ciemność. Dał mi nadzieję!
  • (Kasia, 42 lata) Pan Bóg na nowo pokazał mi jak cenna jestem w Jego oczach, mogłam zobaczyć kolejny raz Jego spojrzenie miłości, na nowo jeszcze bardziej rozkochał mnie w Sobie. Pokazał, że jako kobieta jestem darem. Z miłością i czułością pokazał prawdę o moim sercu, którą mogłam oddać Jemu – Panu mojego serca, które jest zawsze ze mną.
  • (Aneta, 35 lat) Moja obecność na tym kursie i treści, które wybrzmiały – utwierdziły mnie w przekonaniu, że jestem posłana, że Bóg chce się mną posłużyć, stawiając na mojej drodze ludzi. Pokazał i utwierdził mnie też w tym, że mam być Jemu wierna, bo od Niego pochodzi wolność, uśmiech, radość i szczęście – we mnie, rodzinie, małżeństwie, otoczeniu. Pokazał mi i pomógł wydostać „spod dywanu” różne rzeczy, odczucia, które zamiotłam, zepchnęłam do podświadomości. Dał mi decyzję o przebaczeniu, oddaniu Jemu wszystkiego, zaufaniu. Utwierdził mnie w przekonaniu, że tylko Jego droga, droga z Nim, jest najlepsza dla mnie i ludzi, których stawia na mojej drodze.
2) WARSZTATY DLA KOBIET - zapisy na rok formacyjny 2020/2021

Przy współpracy z Akademią Rozwoju Talentów i Fundacji "SMS z Nieba" prowadzimy cykliczne Spotkania dla Kobiet.

OPIS:  9 spotkań (raz w miesiącu) od października do czerwca adresowanych do kobiet w każdym wieku i powołaniu stanowym, pomoże Tobie odkryć  tożsamość Córki Boga, która swoim życiem, powołaniem, słowem, gestem i sercem przepełnionym czułością będzie świadkiem dla świata mocy Boga i piękna kobiecości. Dzięki tym spotkaniom będziesz mogła przekonać się także, że masz w swoim życiu do wypełnienia konkretne zadanie i misję. To fantastyczna przygoda dla wszystkich pragnących bliżej poznać niezwykłość kobiecości. Spotkania będą miały charakter modlitewno-warszatowy i będą bardzo praktyczne.

Koszty:

  • Zajęcia są darmowe.
  • Wymagana jest natomiast kaucja w wysokości 100 zł, która jest zwracana na koniec roku formacyjnego pod warunkiem właściwej frekwencji i przygotowania uczestnika.
  • Podręcznik FORMACJI KOBIET dla roku I – 35zł

Aktualnie prowadzone są zapisy na spotkania w:

Kontakt z osobą odpowiedzialną za spotkania:

Marta Mendrek (511-090-717)

Zapraszamy serdecznie!