Wspólnota Pracownicy biura
Barbara Stadnik - Wice Prezes Fundacji Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca, odpowiada za wysyłki w Sklepie Duchowym, Wice regionalna regionu Wieczerzy Pańskiej w Lublinie, administrator wspólnoty (starszy stopień) przy par. Wieczerzy Pańskiej w Lublinie. Lubi filmy, muzykę, książki i górskie wędrówki.


Ewa Adamowicz - Prezes Fundacji Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca i odpowiedzialna za rozliczanie finansów wspólnoty (ekonom generalny), absolwentka studiów podyplomowych w zakresie duchowości katolickiej (KUL), formuje się we wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca przy parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie od początku jej powstania, odpowiedzialna za wspólnoty w Prowincji przemysko-rzeszowskiej. Lubi sport, dobry film i odpoczynek w ciszy.


Dorota Lewtak - odpowiada za formację małżeństw oraz warsztaty psychologiczne, razem z mężem odpowiada również za wspólnoty z Prowincji lubelskiej. Absolwentka Socjologii i Nauk o Rodzinie na KUL. Obecnie uczestnik Archidiecezjalnego Studium Życia Rodzinnego w Lublinie. Prowadzi kursy, warsztaty, spotkania dla małżeństw oraz randki małżeńskie. Lubi ludzi, gotowanie i podróże. Kocha męża i trójkę swoich dzieci. 


Ewa Zalewska - odpowiedzialna za kontakt telefoniczny oraz mailowy, media społecznościowe, projekty graficzne oraz ewangelizację kobiet. Doświadczenie wspólnoty od dziecka a od 2012 r. we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca. Odpowiedzialna za wspólnoty z regionu radzyńskiego. Prowadzi na Facebooku stronę dla kobiet „Pełna wdzięku”. Jej główne pasje oprócz poznawania Boga to psychologia, ziołolecznictwo, gotowanie i pieczenie, książki i filmy o tematyce wojennej, rysunek, praca w ogrodzie.

s. Wirginia Lidia Mielcarek OP - dominikanka. Pracownik biura Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Mieszka w Kłodzku. Odpowiedzialna za wspólnoty z Prowincji Świdnickiej. Prowadzi seminaria, rekolekcje, kursy, sesje i spotkania formacyjne na terenie diecezji świdnickiej i kraju. Lubi góry, dobry film i książkę.
Agnieszka Jasińska - pochodzi z Błonia koło Warszawy. Od 10 lat formuje się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca w Ożarowie Mazowieckim. Pracuje w biurze Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Odpowiedzialna za zespół koordynatorów ds. budowy Centrum Formacji Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Pasje: muzyka, ludzie, podróże.