Wspólnota Pracownicy biura

Marta Mendrek - Sekretarz Generalny, odpowiedzialna za Prowincję Łomżyńską oraz Podlaską wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Wicedyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Absolwentka filologii angielskiej, obecnie studentka teologii. Prowadzi spotkania formacyjne dla kobiet. Lubi czytać książki, podróżować i oglądać kabarety.
Barbara Stadnik - pracownik biura Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji i Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Odpowiedzialna za wspólnoty w Prowincji Angielskiej. Lubi filmy, muzykę, książki i górskie wędrówki.


Ewa Adamowicz - odpowiedzialna za Fundację Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca i rozliczanie finansów (ekonom generalny wspólnoty), absolwentka studiów podyplomowych w zakresie duchowości katolickiej (KUL), formuje się we wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca przy parafii Wieczerzy Pańskiej w Lublinie od początku jej powstania, odpowiedzialna za wspólnoty w Prowincji przemysko-rzeszowskiej. Lubi sport, dobry film i odpoczynek w ciszy.


Dorota Lewtak - odpowiada za formację małżeństw oraz warsztaty psychologiczne, razem z mężem odpowiada również za wspólnoty z Prowincji lubelskiej. Absolwentka Socjologii i Nauk o Rodzinie na KUL. Obecnie uczestnik Archidiecezjalnego Studium Życia Rodzinnego w Lublinie. Prowadzi kursy, warsztaty, spotkania dla małżeństw oraz randki małżeńskie. Lubi ludzi, gotowanie i podróże. Kocha męża i trójkę swoich dzieci. 


Ewa Zalewska - odpowiedzialna za media społecznościowe oraz projekty graficzne. Doświadczenie wspólnoty od dziecka a od 2012 r. we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca. Odpowiedzialna za wspólnoty z regionu radzyńskiego. Prowadzi na Facebooku stronę dla kobiet „Pełna wdzięku”. Jej główne pasje: ziołolecznictwo, książki i filmy o tematyce wojennej, rysunek, praca w ogrodzie oraz psychologia.

s. Wirginia Lidia Mielcarek OP - dominikanka. Pracownik biura Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Mieszka w Kłodzku. Odpowiedzialna za wspólnoty z Prowincji Świdnickiej. Prowadzi seminaria, rekolekcje, kursy, sesje i spotkania formacyjne na terenie diecezji świdnickiej i kraju. Lubi góry, dobry film i książkę.
Agnieszka Jasińska - pochodzi z Błonia koło Warszawy. Od 10 lat formuje się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca w Ożarowie Mazowieckim. Pracuje w biurze Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Odpowiedzialna za zespół koordynatorów ds. budowy Centrum Formacji Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Pasje: muzyka, ludzie, podróże.