Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Szkoła administratora 2019


autor:

Szkoła administratora 2019

Konferencje, warsztaty, wspólna modlitwa, a przede wszystkim wspaniały czas łaski umocnienia w charyzmacie Przyjaciół Oblubieńca jako odpowiedzialnych… Od 15 do 17 lutego 2019 roku w Ołtarzewie odbyła się druga edycja „Szkołę administratora” dla nowych odpowiedzialnych z naszej wspólnoty. 160 osób  pogłębiało zagadnienia tożsamości i charyzmatu wspólnoty, a także praktyczne wskazówki dotyczące pełnienia posługi formatora we wspólnocie.

Na spotkaniu administratorów można było zgłębić  wiele duchowych treści, praktycznych wskazówek i doświadczyć mocy modlitwy w posłudze odpowiedzialnych za wspólnotę. Szkołę prowadził ks. Krzysztof Kralka SAC wraz z członkami Rady Generalnej: Ewą Adamowicz, Urszulą Cupriak oraz ks. Łukaszem Żabą SAC. 

Na zakończenie Szkoły Administratora Mszy Świętej przewodniczył i homilię wygłosił ks. dr Piotr Spyra- asystent kościelny wspólnoty w diecezji zamojsko-lubaczowskiej, który zapraszał do radykalnego kroczenia za Jezusem i wzięcia odpowiedzialności za przekaz wiary, nawet pomimo trudności.