Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Zakończenie roku formacyjnego w Puławach

Prowincja siedlecka


autor:

Zakończenie roku formacyjnego w Puławach

W miniony poniedziałek odbyło się ostatnie spotkanie naszej wspólnoty przed wakacyjną przerwą. Chwała Panu za ten rok formacyjny, za piękny czas spędzony razem w Bożej obecności. Za każde rozpalone serce i każdy owoc, który zrodził się z przyjaźni z Jezusem.

Ten wieczór był również czasem podsumowań i podziękowań dla osób posługujących we wspólnocie, ale przede wszystkim dla naszego duszpasterza - opiekuna wspólnoty ????????. ???????????????????????????? ????????????????????????????????????????, który niebawem przechodzi do innej parafii. Drogi Księże Tomaszu, jesteśmy wdzięczni za Twoją 5-letnią opiekę, posługę i obecność. Życzymy Ci wytrwałości na drodze powołania, pokoju i radości w codzienności. Niech Pan Bóg Księdzu błogosławi i niech prowadzi, a Maryja otacza płaszczem opieki i wyprasza u Pana wszelkie potrzebne łaski