Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Sesja o charyzmatach dla Prowincji Lubelskiej i Siedleckiej


autor:

Sesja o charyzmatach dla Prowincji Lubelskiej i Siedleckiej

W sobotę 20.04 w w Łochowie odbyła się Sesja formacyjna o charyzmatach dla członków Prowincji Siedleckiej, którą poprowadziła Ewa Zalewska (Moderator tej prowincji).

Tydzień później 27.04 sesja odbyła się w Lublinie dla członków wspólnot z Prowincji Lubelskiej, Siedleckiej oraz kilku osób z Prowincji Przemysko-Rzeszowskiej, którą Ewa Zalewska poprowadziła wspólnie z ks. Janem Tadyniewiczem - pasterzem wspólnoty przy par. Przemienienia Pańskiego w Lublinie.

Był to czas Łaski Bożej, w którym Duch Święty poruszał nasze serca, aby odkrywać swoje obdarowanie oraz aktywnie służyć Kościołowi i całemu światu. Na zakończenie spotkania wołaliśmy o Boże namaszczenie, uzdrowienie i uwolnienie naszych serc, abyśmy nie stawiali Duchowi Świętemu barier by mógł się nami swobodnie posługiwać.

W trakcie spotkania kilka osób odnawiało Akt Przymierza trwania we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca.

Chwała Bogu za to, co co uczynił i jak będzie prowadził nasze Wspólnoty by były znakiem dla świata.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie FB (kliknij, aby zobaczyć).