Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Rekolekcje wspólnoty z Puław

Prowincja siedlecka


autor:

Rekolekcje wspólnoty z Puław

W miniony weekend 20-21.04.2024 wspólnota z Puław przeżywała swoje REKOLEKCJE WSPÓLNOTOWE, których tematem przewodnim było pierwsze i najważniejsze przykazanie miłości - do Boga, bliźniego i siebie samego

Był to czas, który obfitował zarówno w modlitwę jak i w wiedzę. Bardzo inspirujące konferencje wygłosili członkowie naszej wspólnoty: Krzysztof oraz Grzegorz, a także ks. Piotr Ochal. Obecni mogli też usłyszeć poruszające świadectwo Ani. Dodatkowo odbyły się świetne warsztaty z psycholog — Anetą, która również jest członkiem naszej wspólnoty. Msze Święte odprawił nasz duszpasterz ks. Tomasz Sawicki. Nie zabrakło integracyjnych zabaw (dzięki którym mogliśmy się lepiej poznać) i pysznych słodkości na wspólnym stole

Jesteśmy wdzięczni Przyjaciołom Oblubieńca Puławy, za czynny udział i tak liczną obecność, w tym również za obecność naszych gości z Firleja