Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Rekolekcje dla kobiet "Życie w harmonii" 30.06-02.07.2023


autor:

Rekolekcje dla kobiet

Od 30 czerwca do 2 lipca w Domu św. Józefa w Radnej Górze po raz pierwszy odbyły się rekolekcje dla kobiet "Życie w harmonii", w których uczestniczyło 40 kobiet z różnych miejsc Polski, w różnym wieku, powołaniu stanowym i doświadczeniu wiary. Na ten weekend połączyło nas jedno - pragnienie odpoczynku od codziennych obowiązków, powrotu do harmonii, równowagi oraz właściwych priorytetów życiowych. To był tak dobry weekend, że jedno jest pewne - będą kolejne edycje!

Następna najprawdopodobniej w aurze zimowej. Jesteśmy pod wrażeniem działania Boga, który "trochę" pozmieniał nasze plany. Było warto wypłynąć na głębię i doświadczyć mocy Jego uzdrowienia i uwolnienia.

Był to wyjątkowy czas wsłuchiwania się w serce Boga, drugiego człowieka, a także przyglądania się swojemu sercu. Nie zabrakło również spacerów po okolicznych polach, lasach, a także rozmów w kobiecym gronie. Oprócz konferencji - które wygłosiły: Urszula Cupriak, Iza Ambroziak i Ewa Zalewska - miałyśmy również okazję uczestniczyć w warsztatach tanecznych "Uwolnij ciało w tańcu" WorshipStyle poprowadzonych przez Iwonę Adach. Godzina ruchu pozytywnie wpłynęła na naszego ducha i psychikę.

W czasie rekolekcji muzycznie posługiwała Basia wprowadzając nas na głębię spotkania z Bogiem a opiekę duchową pełnił Moderator Generalny naszej wspólnoty - KS. Łukasz Żaba SAC, któremu jesteśmy wdzięczni za otwartość na Boży głos i służenie sakramentami. Chwała Panu!