Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Dzień skupienia członków Przymierza


autor:

Dzień skupienia członków Przymierza

W sobotę 18 marca, Członkowie Przymierza we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca przeżywali dzień skupienia, w czasie którego odnawialiśmy deklarację dalszego trwania w Przymierzu. Był to czas, w którym Bóg poprowadził nas do początków, do źródła, które On SAM w nas otworzył:

  • do łaski Chrztu Świętego i obdarowania z niego wynikającego
  • do źródła Przymierza, które rodzi się w bliskości i intymnej relacji pomiędzy sercem Boga a sercem człowieka
  • do początków naszej wspólnoty i drogi przez którą nas przeprowadził, momentu naszego powołania do wspólnoty aż do dziś…Był to dzień wypełniony Obecnością Boga, wdzięcznością, uwielbieniem, radością, pokojem, miłością braterską…Duch Święty działał z mocą

Mocno opierając się na Fundamencie i korzeniach, ze wzruszeniem, zaciekawieniem i nadzieją patrzymy w przyszłość!