Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Zaproszenie na Seminarium Odnowy Wiary w par. św. Marii Magdaleny Biłgoraju

Prowincja zamojsko-lubaczowska


autor:

Zaproszenie na Seminarium Odnowy Wiary w par. św. Marii Magdaleny Biłgoraju

130 osób rozpoczęło Seminarium Odnowy Wiary, które prowadzi Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca formująca przy Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. Pierwsze spotkanie miało miejsce w październiku, a poprzedziły ją liczne działania promocyjne: niedziele ewangelizacyjne z tematycznym kazaniem oraz świadectwami członków naszej wspólnoty, filmik zapraszający do uczestnictwa, ulotki, plakaty, baner przed Sanktuarium, audycja w Katolickim Radiu Zamość, a przede osobiste świadectwo w rodzinach, miejscach pracy oraz wśród przyjaciół i znajomych. Efektem tych działań jest przyjęcie zaproszenia na Seminarium Odnowy Wiary przez ok 70 nowych osób. Spotykamy się w każdy wtorek ok godz. 19.00. To już ostatnia szansa, aby do nas dołączyć - serdecznie zapraszamy.