Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Pielgrzymka wspólnoty z par. św. Anny w Białymstoku

Prowincja białostocka

Pielgrzymka wspólnoty z par. św. Anny w Białymstoku

W sobotę 22 października Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca z Parafii Świętej Anny w Białymstoku integrowała się na pielgrzymce Sokółka - Różanystok - Lipsk. W dwóch pierwszych miejscowościach łączyliśmy się ze Wspólnotą Przyjaciół Oblubieńca z Parafii św. Rocha w Białymstoku. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce w intencji wszystkich członków Wspólnoty formujących się w naszej Parafii. Następnie odmówiliśmy część radosną różańca przed obrazem Matki Bożej Różanostockiej. Zjedliśmy obiad w domu pielgrzyma. W Lipsku modliliśmy się Koronką do Miłosierdzia Bożego przed obrazem Matki Bożej Bazylianki oraz za wstawiennictwem bł. Marianny Biernackiej i bł. s.Julii Rapiej. Odwiedziliśmy też dom rodzinny bł. Marianny oraz Muzeum Lipskiej Pisanki. Wyjazd zakończyliśmy ogniskiem. To był wspaniały czas wspólnej modlitwy, radości i rozmów oraz poznawania historii miejsc, w których przebywaliśmy. Chwała Panu, że nas prowadził, umacniał wiarę i miłość oraz budował jedność wspólnoty.