Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Rekolekcje w Prowincji białostockiej i łomżyńskiej


autor:

Rekolekcje w Prowincji białostockiej i łomżyńskiej

W dniach 7-9 października odbyły się rekolekcje dla odpowiedzialnych z Prowincji łomżyńskiej i białostockiej pod hasłem " Przyjacielu po coś przyszedł…? ". Był to czas uwielbienia i dziękczynienia za całą wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca oraz czas wzrastania duchowego do dalszej posługi we wspólnocie. Dziękujemy dobremu Bogu za wszelkie dobro jakie w nas uczynił oraz za to, że nazywa nas Swoimi "przyjaciółmi". Nie brakowało też czasu na integrację, rozmowy i wielką radość z tego, że po raz kolejny możemy być razem jako Przyjaciele, którzy ciągle mają przed oczami Oblubieńca - Jezusa Chrystusa.

Po raz kolejny na początku roku formacyjnego zostali posłani nowi odpowiedzialni za nasze Wspólnoty. Gratulujemy i życzymy prowadzenia Ducha Świętego w pełnieniu tych posług. Dziękujemy Moderatorowi Generalnemu- Ks. Łukaszowi Żabie oraz Członkom Rady Generalnej - Małgorzacie i Tomkowi Kiluk za wygłoszone do nas konferencje. PANU BOGU DZIĘKUJEMY ZA CZAS SZCZEGÓLNEJ ŁASKI DLA NAS.