Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Rekolekcje w Prowincji warszawskiej, świdnickiej, angielskiej


autor:

Rekolekcje w Prowincji warszawskiej, świdnickiej, angielskiej

W miniony weekend, 14-16 października 2022, ponad 80 administratorów i regionalnych, odpowiedzialnych za wspólnoty z:

- Prowincji Warszawskiej

- Prowincji Kłodzkiej,

- Prowincji Angielskiej,

- Reska i Barlinka (k. Szczecina)

uczestniczyło w rekolekcjach, które wprowadzały nas w temat roku formacyjnego 22/23: "Przyjacielu, po coś przyszedł…?".Rekolekcje poprowadził dla nas Moderator Generalny, ks. Łukasz Żaba SAC wraz z członkami Rady Generalnej. Bóg na nowo pokazywał nam naszą tożsamość, pozwolił wrócić do tego co najważniejsze i pierwsze. To był czas ogromnej radości, wdzięczności i uwielbienia Boga. Modlimy się o dobre i trwałe owoce z tego czasu dla naszych wspólnot.