Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

I pielgrzymka do Wąwolnicy


autor:

I pielgrzymka do Wąwolnicy

Dzięki Bogu i Matce Bożej doszliśmy do celu. Na zakończenie dnia ks. Łukasz Żaba SAC sprawował Eucharystię za całą wspólnotę o rozpalenie na nowy rok formacyjny.

Pielgrzymowało ok. 70 osób, ale cała grupa liczyła łącznie 500 pielgrzymów! Z naszej wspólnoty pielgrzymowało trzech kapłanów: ks. Łukasz Żaba SAC (Moderator Generalny), ks. Łukasz Głaz (Asystent Kościelny wspólnot w diecezji lubelskiej), ks. Tomasz Malesza (pasterz wspólnoty przy par. Trójcy Przenajświętszej w Lublinie). Chwała Bogu za wspólną drogę, czas modlitwy, śpiewów, Eucharystii, rozmów, a także słuchania bardzo wartościowych konferencji ks. Jakuba Bartczaka. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie (a nawet w większym gronie) za rok na wspólnym szlaku!

PS. Chcemy zaznaczyć, że była to inicjatywa całkowicie oddolna. Pomysł i sprawy organizacyjne to dzieło Magdaleny Jackowskiej przy współpracy wielu ludzi dobrego serca.