Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Święto wspólnoty w Prowincji Przemysko-Rzeszowskiej 2022 r.

Prowincja przemysko-rzeszowska

Święto wspólnoty w Prowincji Przemysko-Rzeszowskiej 2022 r.

11 czerwca wspólnoty z regionu przemysko-rzeszowskiego przeżywały Patronalne Święto Wspólnoty. Uroczystości odbyły się w parafii Chrystusa Króla w Sanoku. Eucharystii przewodniczył moderator generalny ks. Łukasza Żaba wraz z pasterzami wspólnot z Przemyśla i Rzeszowa. Słowo skierował do nas ks. Jacek Michno, proboszcz, asystent diecezjalny i pasterz wspólnoty z Sanoka. Po wspólnej modlitwie, wysłuchanej konferencji, Eucharystii i uwielbieniu Boga, był czas budowania relacji w gościnnej plebanii księdza proboszcza. Dziękujemy Panu Bogu za dar naszych wspólnot oraz piękny modlitewno- wspólnotowy czas.