Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

I Charytatywny Bal Andrzejkowy 2019

Prowincja lubelska


autor:

I Charytatywny Bal Andrzejkowy 2019
Za nami I Charytatywny Bal Anrzejkowy, który odbył się 23 listopada 2019 w Lublinie. Wspólnie zebraliśmy na budowę Centrum Formacji około 4000 zł‼️


Był to czas zabawy z ludźmi nie tylko ze naszej wspólnoty, ale również z innych wspólnot. Niezwykły czas radości i bliskości, gdzie mogliśmy wspólnie modlić się, tańczyć, brać udział w warsztatach czy rywalizować w konkursach!

Dziękujemy @Lubartowska77 (Magdalenie, Robertowi i Kacprowi Niedziałkom) za udostępnienie Hali oraz wszelką pomoc organizacyjną. Dziękujemy sponsorom nagród: Izabeli Kozłowskiej-Dechnik z  Restauracji Mandragora, Annie i Tadeuszowi Flisom z  Instytutu Zdrowia i Urody Pearl oraz Dominikowi Adamcowi z Fotowoltaika Lublin. 

Dziękujemy ks. Józefowi Hałabisowi za modlitwę, wsparcie i rozmowy duchowe i błogosławieństwo.

Dziękujemy każdej osobie, która wsparła nas w przygotowaniach do Balu! Dziękujemy DJ Katol - Karolowi za stworzenie niepowtarzalnego klimatu na parkiecie.


Dostaliśmy wiele pozytywnych informacji zwrotnych. Z radością informujemy, że obecnie trwają przygotowania do I Charytatywnego Sylwestra na rzecz Budowy Centrum Formacji. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą w doborowym towarzystwie zakończyć stary i powitać Nowy Rok 2020. Już niebawem pojawi się więcej informacji.