Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Rekolekcje dla odpowiedzialnych z Prowincji Warszawskiej 2019

Prowincja warszawska

Rekolekcje dla odpowiedzialnych z Prowincji Warszawskiej 2019

16 listopada 2019 r. odbyły się rekolekcje dla odpowiedzialnych z Prowincji Warszawskiej. Rozpoczęliśmy Mszą św. w  kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów w Ołtarzewie. Bezpośrednio po niej odbyło się posłanie nowych odpowiedzialnych za wspólnoty i wręczenie ikon "Przyjaciel Oblubieńca" nowym wspólnotom.

Konferencje wygłosił ks. Krzysztof Kralka SAC (Moderator Generalny naszej wspólnoty) oraz Izabela Kostro (liderka zespołu "Powołani by Wielbić"). Uczestnicy rekolekcji zostali wprowadzeni w  nowy rok formacyjny, którego hasło brzmi – "W uwielbieniu".

Był to dla nas czas łaski i działania Boga, otwarcia naszych serc do uwielbiania Go w naszej codzienności. Rekolekcje zakończyliśmy modlitwą uwielbienia. Był to piękny, wspólnotowy  czas, za który Bogu niech będą dzięki!