Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Rekolekcje dla odpowiedzialnych z Prowincji Białostockiej 2019

Prowincja białostocka

Rekolekcje dla odpowiedzialnych z Prowincji Białostockiej 2019

5 października 2019 r. odbyły się rekolekcje dla odpowiedzialnych z Prowincji Białostockiej. Dzień rozpoczęliśmy Mszą św. w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej. Bezpośrednio po niej odbyło się posłanie nowych odpowiedzialnych za wspólnoty, a także wręczenie ikon "Przyjaciel Oblubieńca".

Konferencje wygłosił ks. Krzysztof Kralka SAC (Moderator Generalny naszej wspólnoty) oraz Izabela Kostro (liderka zespołu "Powołani by Wielbić"). Wprowadzili nas w nowy rok formacyjny, którego hasło brzmi – "W uwielbieniu". Będziemy uczyć się uwielbiać Boga idąc drogą prostoty i ufności.

Więcej zdjęć --> (kliknij tutaj)