Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

II charytatywny Turniej w Ping-Ponga

Prowincja lubelska


autor:

II charytatywny Turniej w Ping-Ponga

Wczoraj w doborowym towarzystwie i przy pięknej pogodzie - odbył się II Charytatywny Turniej w Ping-Ponga. Turniej wygrała Marta, ale tak naprawdę – wszyscy, ponieważ dorzuciliśmy cegiełkę i modliliśmy się wspólnie w intencji budowy Centrum Formacji. Zebraliśmy ponad 2000zł (!) świetnie się bawiąc i mile spędzając ze sobą czas. 

Po turnieju była wspólna Agapa, grill oraz zwiedzanie. Zwiedzaliśmy Park Dźwięków oraz działkę pod budowę Centrum. Mogliśmy rozwijać swoje talenty kucharskie, wędkarskie, sportowe. o był piękny czas dla naszej wspólnoty (oraz dla gości spoza Przyjaciół Oblubieńca), bo mogliśmy spędzić całą Niedzielę razem, dzięki temu bliżej się poznać i budować relacje.

Głównym pomysłodawcą turnieju był Dominik Adamiec, któremu należą się największe podziękowania, za to, że służy swoimi pomysłami i talentami - szczególnie niezwykłym darem do integrowania ze sobą ludzi! ???? Dominik już teraz zapowiada kolejne edycje turnieju oraz wiele innych ciekawych imprez (informacje już wkrótce).

Dominik wyraża swoją wdzięczność:
– Panu Bogu za cały Dzień i za piękną pogodę,
– ks. Łukaszowi za obecność, modlitwę i odprawienie Mszy Świętej, 
– Państwu Niedziałek: za gościnność, za warsztaty, umożliwienie zwiedzania,
– wszystkim osobom, które przygotowały pyszne jedzenie,
– wszystkimi uczestnikom za obecność i pomoc!
– Rodzicom Alicji i Alicji za obecność! (Niedawno mogliśmy wspierać Alicję a dziś Oni wspierali nas swoim świadectwem. Prosili o modlitwę za nich i za Alicję ).

Sponsorzy Turnieju:
– Sponsorem miejsca był Park Dźwięków
–Sponsorem Nagród była firma z Lublina Fotowoltaika APP Energy dla domów jednorodzinnych i firm.