Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

Darowizna na dom formacyjny dla dziewcząt


autor:

Darowizna na dom formacyjny dla dziewcząt

Rada Generalna wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca po modlitwie rozeznania postanowiła powołać do istnienia dom formacyjny dla dziewczyn. W naszej wspólnocie coraz częściej zauważamy dziewczyny nie tylko rozeznające swoje powołanie do życia konsekrowanego w różnych zakonach, ale również do życia w bezżennosci ze względu na Królestwo Boże we Wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca.

Poczuliśmy konieczność zatroszczenia się o takie osoby, tworząc odrębny dom, w którym mogłyby mieszkać, modlić się i formować dla ewangelizacji we Wspólnocie. Byłoby to miejsce stałego zamieszkania dziewczyn, które wybiorą życie samotne dla ewangelizacji w naszej Wspólnocie oraz tych, które chciałyby w takim domu zamieszkać na rok by modlić się, ewangelizować i rozeznawać swoje powołanie.

Stoimy zatem przed koniecznością zakupu odpowiedniego do tego celu budynku. Pragnę zwrócić się do Was z gorącą prośbą o wsparcie duchowe i materialne tej jakże potrzebnej inicjatywy. Pierwszorzędną sprawą jest oczywiście modlitwa, by realizowały się plany Boże oraz by wszelkim działaniom zmierzającym do ich realizacji towarzyszyło błogosławieństwo i łaska Pana. Nie dojdą jednak do skutku te zamierzenia bez wsparcia finansowego, którego bardzo potrzebujemy, gdyż nie dysponujemy wystarczającymi środkami by zakupić potrzebny nam budynek. Prowadzona przez naszą wspólnotę „Fundacja Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca” podjęła już konkretne działania zmierzające do przeprowadzenia zbiórki pieniężnej na ten cel. Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszelkie nawet najmniejsze wsparcie.

Dziękujemy już za wszelką życzliwość i zrozumienie dla tego projektu, a ze swojej strony obiecujemy stałą pamięć przed Panem w modlitwie i ofierze Mszy Świętej sprawowanej codzienne w naszej kaplicy na Monte Cassino w Lublinie.

Z modlitwą,
Ks. Krzysztof Kralka SAC
Moderator Generalny Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca

***
Dane do  tradycyjnych wpłat bankowych :
Fundacja Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca
Nr konta: 54 1240 2382 1111 0010 7248 1308 
tytułem: „darowizna na cele statutowe budowa centrum formacji”