Wiadomości

Aktualności z życia naszej wspólnoty

2 lata wspólnoty przy par. Trójcy Przenajświętszej w Lublinie

Prowincja lubelska

2 lata wspólnoty przy par. Trójcy Przenajświętszej w Lublinie

Wczoraj wspólnota przy par. Trójcy Przenajświętejszej w Lublinie miała wiele okazji do ŚWIĘTOWANIA: uroczystość narodzenia patrona naszej wspólnoty św. Jana Chrzciciela, imieniny proboszcza Jana, urodziny Ani i Małgosi, 2 rocznicę powstania wspólnoty na Felinie oraz zakończenie roku formacyjnego. Dziękowali Panu Bogu za piękny i owocny czas, animatorom za poświęcony czas i zaangażowanie oraz Madzi i Ani za poprowadzone Seminarium Odnowy Wiary.

Spędzili bardzo owocny wieczór integracyjny na "Lubartowska 77" w Lublinie, gdzie grali w gry planszowe i wspólnotowe oraz uczestniczyli w warsztatach z robienia pizzy. 

Bóg zapłać każdemu za obecność! Chwała Panu za ten piękny, radosny, twórczy, modlitewny czas pełen smakołyków. Wielkie podziękowania dla Roberta Niedziałka za gościnność na Lubartowska 77!

P.S. Wspólnota z Felina poleca innym wspólnotom, aby spędzić integrację w taki sposób!