Komunikaty

Ogłoszenia wspólnotowe

ks. Grzegorz Kurp SAC mianowany Asystentem Kościelnym naszej wspólnoty


autor:

ks. Grzegorz Kurp SAC mianowany Asystentem Kościelnym naszej wspólnoty

Decyzją księdza Zenona Hanasa SAC, Przełożonego Prowincjalnego Prowincji Chrystusa Króla Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni) z dniem 21 kwietnia ks. Grzegorz Kurp SAC został mianowany Asystentem Kościelnym naszej Wspólnoty.

Ksiądz Grzegorz Kurp SAC jest radcą prowincjalnym oraz rzecznikiem prasowym Prowincji Chrystusa Króla Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni). Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii. Studiował na Wydziale Filozofii Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie oraz w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Mieszka w Warszawie.