Most na drugi brzeg

mndb

Jezus przyszedł na świat przede wszystkim po to, żeby pokazać, jaki jest Bóg. Przyszedł do ludzi, którzy byli pobożni i wierzący, którzy praktykowali modlitwę i czytali święte Pisma. W tamtych czasach głoszona przez Niego nauka była swoistą rewolucją i prowokowała do zmiany życia. Również dziś potrzebujemy Jego Ewangelii, aby przemieniała naszą mentalność, sposób myślenia i działania, słowem – całe nasze życie.

Dzięki tej książce zobaczysz, za czym tęsknisz, czego Ci brakuje i jakiej pełni jeszcze nie doświadczasz, oraz przekonasz się, że tuż obok Twoich pragnień stoi sam Jezus, który przygotował wspaniały plan dla Twojego życia. Tylko On wie, jak wybudować most, który połączy Twoją codzienność z rajem przygotowanym przez Boga specjalnie dla Ciebie.

Most na drugi brzeg jest zaproszeniem do drogi, na której powinieneś pamiętać, że to, co dobre i wartościowe, potrzebuje czasu, wysiłku i pracy. Będziesz mógł na niej zobaczyć schematy i przyzwyczajenia, w których być może żyjesz na co dzień, i zostaniesz przez Jezusa zaproszony do ich przekroczenia. Razem z Nim postawisz pewne kroki na drodze do Bożego serca, w którym doświadczysz prawdziwej wolności i pełni życia.

Spis treści
Wprowadzenie
Rozdział 1 – Pierwszy krok: od tego jak ja widzę siebie, do tego jak widzi mnie Bóg
Rozdział 2 – Drugi krok: od obłudnika do człowieka żyjącego w prawdzie
Rozdział 3 – Trzeci krok: od samowystarczalności do odkrycia potrzeby Boga
Rozdział 4 – Czwarty krok: od Prawa jako przymusu do łaski, jaką jest Prawo Boga
Zamiast zakończenia

Zamów książkę Most na drugi brzeg”!