Rekolekcje adwentowe i kolejne spotkania Seminariów Odnowy Wiary w Anglii

W dniach 7-15 grudnia odbył się kolejny wyjazd ewangelizacyjny do Anglii. Przez ponad tydzień ks. Grzegorz Zakrzewski i Barbara Stadnik wizytowali wspólnoty i uczestniczyli w spotkaniach trwających Seminariów Odnowy Wiary. Ks. Grzegorz wygłosił też rekolekcje adwentowe.

Ks. Grzegorz i Barbara głosili konferencje w trakcie kolejnych spotkań Seminariów Odnowy Wiary w Oxford, Gloucester i Banbury. W dniach 9-13 grudnia w polskiej parafii pw. św. Stanisława Kostki w Ipswich odbyły się rekolekcje adwentowe pod hasłem „Wiara jest przyjaźnią”. Były one prowadzone w kilku ośrodkach parafialnych: Braintree, Chelmsford, Clacton on Sea, Colchester, Ipswich i Southend on Sea. Rekolekcje stanowiły okazję do zweryfikowania swojej wiary i były zaproszeniem do wejścia w relację prawdziwej przyjaźni z Jezusem.

W tym czasie miały też miejsce spotkania z parafianami dotyczące planowanych Seminariów Odnowy Wiary, które pozwolą im na pogłębienie osobistej relacji z Bogiem i wejście w stałą formację we Wspólnocie.

a3a1a2

Skomentuj

avatar